PAJO I - Apartament dla maksymalnie 4 osób

PAJO I to ekskluzywny 2-pokojowy apartament o powierzchni 48 m2, zlokalizowany na parterze kompleksu REZYDENCJA TATRY, dla maksymalnie czterech osób. Składa się on z dużego, jasnego i przestronnego salonu połączonego z wygodnym aneksem kuchennym, oddzielnej przytulnej sypialni oraz łazienki. Salon został utrzymany w jasnej kolorystyce z czarnymi dodatkami, dzięki temu mieszkanie sprawia wrażenie przytulnego i zarazem eleganckiego.

Zobacz więcej

PAJO II - Apartament dla maksymalnie 6 osób

PAJO II to ekskluzywny apartament, o powierzchni 61m2, zlokalizowany na parterze kompleksu REZYDENCJA TATRY, dla maksymalnie sześciu osób. Składa się on z dużego, jasnego i przestronnego salonu połączonego z wygodnym, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych sypialni - w jednej znajduje się duże łóżko małżeńskie a w drugiej dwa łóżka pojedyncze, oraz łazienki.

Zobacz więcej

PAJO III SKI RESORT - Apartament dla maksymalnie 6 osób

PAJO III SKI RESORT to w pełni wyposażony, luksusowy apartament o powierzchni 75m2, zlokalizowany na trzecim piętrze budynku POLANA SZYMOSZKOWA SKI RESORT. Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, jadalni, dwóch sypialni, dużego przedpokoju oraz specjalnego pomieszczenia na garderobę.

Zobacz więcej

PAJO IV SKI RESORT - Apartament dla maksymalnie 4 osób

PAJO IV SKI RESORT to w pełni wyposażony, luksusowy apartament o powierzchni ok. 35m2. Znajduje się na parterze budynku POLANA SZYMOSZKOWA SKI RESORT. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, z sypialni, przedpokoju.

Zobacz więcej